Rashtriya Yuva Jagaran
Online Digital News

बालमनोविज्ञानमा आधारित चलचित्र ‘मेरी मामु’ भदौ १५ बाट देशभर प्रदर्शन

विद्यालयका बालबालिका लक्षित प्रचारप्रसार

 •  
 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  9
  Shares

विद्यालयका बालबालिका लक्षित प्रचारप्रसार
यस चलचित्रको ट्रेलर देशभरीका विद्यालयमा अध्ययन गर्ने बालबालिकासम्म पु¥याएको छ । चलचित्र बाल मनोविज्ञानमा आधारित भएकोले विद्यालयका बालबालिकासम्म पु¥याउने जमर्को गरिएको निर्माता सन्तोष सेन बताउँछन् ।
चलचित्रमा ७ वर्षिय बाल कलाकार अयुव सेनले गरेको अभियन अहिले देशभरी चर्चामा छ ।
चलचित्र चंखे शंखे पंखे, प्रेम गीत र प्रेम गीत–२ जस्ता सफल चलचित्र निर्माण गरेको आसुसेन फिल्मको चौथो चलचित्र मेरी मामुलाई सन्तोष सेनले निर्माण गरेका हुन् भने यम थापाले लेखन निर्देशन गरेका हुन् । चलचित्रमा अयुव सेन, कुसुम गुरुङ, सारुक ताम्रकार, अश्लेशा सिंह ठकुरीको मुख्य भूमिका रहेको छ ।
गीतबाट राम्रो चर्चा बटुलेको चलचित्र मेरी मामुको टिम दर्शक हरु सँग प्रतक्ष्य भेट्घाट गर्न यही ९ गते बाट देशव्यापी रुपमा सांगितिक कार्यक्रम लिएर मुख्य मुख्य शहरहरुमा आउने भएका छन् । भाद्र ७ गते पोखरा, ८ गते बुटवल, ९ गते चितवन, १० गते दमक र इटहरी र ११ गते धरानमा ग्राण्ड प्रिमिएर शो हुने निर्माता सेनले जानकारी दिए ।

युवा जागरण संवाददाता
विराटनगर (मोरङ), ०४ भदौ २०७५ सोमबार । बाल मनोविज्ञानमा आधारित चलचित्र ‘मेरी मामु’को रिलिजको तयारीमा पुगेको छ ।
भदौ १५ गते देशका मुख्य सहरहरुमा एकै पटक प्रदर्शनमा ल्याउने तयारी भईरहेको चलचित्र निर्माता सन्तोष सेन बताउँछन् । यतिखेर टिम प्रमोसनमा व्यस्त रहेको छ । प्रमोसनकै क्रममा अत्यन्तै आकर्षक र साधारण पोष्टरसमेत सार्वजनिक भईसकेको छ । बाल मनोविज्ञानलाई चलचित्रमा शालिन र साधारण तरिकाले उतार्न सफल यस चलचत्रिका निर्माता सेनले यसअघि प्रेम गित र प्रेम गित २ बाट सफलता पाईसकेका छन् । प्रेममा आधारित चलचित्रभन्दा फरक स्वाद पस्किएको ‘मेरी मामु’ चलचित्रका बाल नायक आयुव सेन रहेका र उनकै कथामा चलचित्र घुमिरहेको हुन्छ । त्यति मात्र होइन अब निर्माण टोली च्यारिटी शोतर्फ पनि लागिसकेको छ ।
द्वन्द्व र लभ स्टोरीबाट टाढा रहेको यो चलचित्रले सानैमा आमाको मृत्युपछि कपाल मुण्डनका क्रममा खिचिएको तस्बिरलाई पोष्टरको रुप दिँदै फिल्मका निर्माता सन्तोष सेनले फिल्मभित्र गहिरो बिषयवस्तु छ भन्ने दर्शाएका छन् । पोष्टरमा फिल्मका अन्य कलाकारहरु कुसुम गुरुङ, अश्लेषा ठकुरी, सारुक ताम्राकारलाई पनि देख्न सकिन्छ । यद्यपी आयुबकै मुल कथासार फिल्ममा देखाईएकाले पोष्टरमा आयुब हावी भएको निर्माता सेनले बताए ।
गीत र चर्को प्रोमोशनका कारण सर्वत्र चर्चामा रहेको चलचित्र मेरी मामुको हाईप पोष्टरले झनै बढाउने देखिन्छ । आशुसेन फिल्मस्को व्यानरमा यसपुर्व सफल चलचित्रहरु प्रेम गीत र प्रेम गीत २ जस्ता सफल चलचित्रहरुको स्वाद दर्शक मांझ पस्किसकेका निर्माता सन्तोष सेनले यसपाली भने
मेरी मामुको केहि पोष्टरको कलर टोन प्रेम गीत २ सग कहिकतै मिल्छ, यद्यपी कथावस्तुमा आकाश जमिनको फरक छ । निकै नै मनछुने र आकर्षक पोष्टहरुले फिल्मलाई अझै गति दिने बिश्वास निर्माण पक्षको रहेको छ ।
फिल्मको जम्बो टोलीले त्यसको लागि गज्जबको पसर्व तयारी गरिरहेको छ । देशका मुख्य शहरहरु धरान, इटहरी, नारायणगढ, पोखरा, बुटवल, दमक आदिमा फिल्मका मुख्य कलाकारका साथमा साँगीतिक टोली खटिइसकेको छ । यसरी फिल्मको सफलताका लागि हर प्रयाश गरिरहेको छ, निर्माण टोली । मेरी मामु नेपाली चलचित्र क्षेत्रका लागि अर्को व्लकवस्टर फिल्म घोषित गराउन दिशातर्फ उन्मुख देखिन्छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.