Rashtriya Yuva Jagaran
Online Digital News

अख्तियारद्वारा अख्तियारकै कर्मचारी घुससहित पक्राउ

रायुजा संवाददाता
बुटवल, २७ साउन २०७६। साउनमै ३० जना भ्रष्टाचारी पक्राउ गरिएको तथ्याङ्क आउँदै गर्दा अख्तियारकै कर्मचारीलाई घुससहित केही दिन अगाडि बुटवलबाट पक्राउ गरिएको छ ।

अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागका एक कर्मचारीलाई पक्राउ गरेको हो। राष्ट्रिय अनुसन्धान जिल्ला कार्यालय रुपन्देहीका सहायक वीरेन्द्र पाण्डेलाई सेवाग्राहीहरुसँग ३ हजार नगदसहित बुटवलको ट्राफिक चोकबाट पक्राउ गरेको हो ।
अख्तियार बुटवलका प्रवक्ता सुरेश भुसालले पाण्डेले व्यापारी वीरेन्द्र बर्मालाई घरायासी समानको ल्याउनको लागि लाइन मिलाई दिने भन्दै रकम मागेका थिए । सोही क्रममा ३ हजार घुससहित रंगेहात फेला पारिएको थियो। अख्तियारले व्यापारी बर्मा अनुसन्धान सहायक पाण्डे दुवै जनालाई अहिले बयान लिइरहेको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.